May 13

Evet, merhaba dünya, ben yine karşında..

Şimdi nereden çıktı bu blog? Cikletten çıktı tabii.. nerden çıkacak.. tutamadım kendimi.. yıllardır yaz-a-mamaktan sıkıldım.. ulan dedim kendi kendime, bütün aleme blog yapıyorsun, site yapıyorsun, kendine bi hayrın yok.. sen kalk o kadar şey yap sonra kendini körelt.. oldumu yani..

Bir Cumartesi gecesini Pazar’a bağlayan saatlerde, hafif üşüyerek, hafif ağrıyarak, ama azimle, iştahla kurdum kendime wordpress’i.. ve işte nihayet.. karşındayım dünya.. aylardır yapsam yapsam diye düşünüyordum.. e bugünde bitireyim bu işi artık dedim..

efenim.. beni bilen bilir, bilmeyen ise öğrenecek.. bu günlükte havadan sudan, şurdan burdan birşeyler yazacağım, kafama takılanları ama çoğunlukta beni mutlu edenleri yazacağım.. arada birilerine faydalı olacak şeylerde bulunacak.. ve her zamanki gibi biraz kara mizah olacak..

bu sitenin adresi benim tarafımdan hiç bir yerde linklenmedi.. adresi buradaki yazıları okumalarını isteyebileceğim birkaç arkadaşım dışında pek duyurmayacağım da.. özellikle merak ettiğim bir konu olacak bu.. günlüğü anca google’dan arayarak yada bir arkadaşınızdan duyarak bulabilirsiniz.. belki bir süre sonra bazı siteler link verirler, ama bunda benim katkım hiç olmayacak.. çünkü bu günlük benim yazma tutkumu karşılamak için var.. reklamımı yapmak yada başka birşey için değil..

evet dünya.. ben yine karşındayım işte.. sana son yazdığım zamanlardan bugüne feci değişiklikler var.. acele etme.. ara ara yazacağım hepsini.. yıllardır biriktirmişim, kolay mı öyle tek kalemde bitirmek..

ohannesburgen.. başlangıç yazısına bak sen.. uzamışta uzamış..

sevgili dünya, seni saygıyla selamlıyorum.. bu gecelik bu kadar.. hoşçakal..

Share on FriendFeed

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.